KRAKOWSKA AKADEMIA MUSICALU

Dołącz do nas

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godz. 14.00-20.00 w naszej siedzibie przy ul.Bernardyńskiej 7 w Krakowie.

Każdego roku przygotowujemy spektakl, który wystawiamy na profesjonalnej scenie.
Działamy wyłącznie przez praktykę w ramach zajęć wokalnych, choreograficznych i aktorskich przez cały rok przygotowujemy jeden, kompletny spektakl musicalowy, który następnie wystawiamy na scenie z użyciem profesjonalnego nagłośnienia oraz oświetlenia. Jesteśmy jedyną szkołą w Krakowie, która w kompleksowy sposób przygotowuje do pracy zawodowej w teatrach muzycznych.

Wykładowcami akademii są wyłącznie artyści współpracujący z m.in Teatrem Ludowym, Operą Krakowską, Operą Filharmonią Podlaską oraz Krakowskim Teatrem Variete. Uczniowie szkoły brali udział w premierach musicali Koty, Broda Pana Kleksa, Aladyn, Lew Król sawanny, Hanka, High School Musical 2, na który jako pierwsza szkoła w polsce uzyskaliśmy licencję Disney-MTI Music Shows.

W roku 2023/2024 przygotowujemy musical Disney Beauty and the Beast - Piękna i Bestia na licencji MTI Music Shows

Koszt zajęć: 490 zł/mc; 690 zł/mc w przypadku rodzeństwa.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Formularz zgłoszeniowy

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Krakowska Akademia Musicalu Tadeusz Płatek, 31-069 Kraków ul. Bernardyńska 7, NIP 676-211-78-21. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych a także prawo do ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mailowego, adresu domowego oraz firmowego, numeru komórkowego, daty rejestracji przez Krakowska Akademia Musicalu Tadeusz Płatek, 31-069 Kraków ul. Bernardyńska 7, NIP 676-211-78-21 w celach marketingowych, w tym mailingu i wiadomości smsowych. Wyrażając wyżej wymienione zgody oświadczam, iż mam 16 lat lub więcej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogę je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość pisząc na e-mail szkolamusicalowakrakow@gmail.com lub pisemnie na wymieniony powyżej adres siedziby.