KRAKOWSKA AKADEMIA MUSICALU

Dołącz do nas

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godz. 14.00-20.00 w naszej siedzibie przy ul.Bernardyńskiej 7 w Krakowie.

Każdego roku przygotowujemy spektakl, który wystawiamy na profesjonalnej scenie.
Działamy wyłącznie przez praktykę w ramach zajęć wokalnych, choreograficznych i aktorskich przez cały rok przygotowujemy jeden, kompletny spektakl musicalowy, który następnie wystawiamy na scenie z użyciem profesjonalnego nagłośnienia oraz oświetlenia. Jesteśmy jedyną szkołą w Krakowie, która w kompleksowy sposób przygotowuje do pracy zawodowej w teatrach muzycznych.

Wykładowcami akademii są wyłącznie artyści współpracujący z m.in Teatrem Ludowym, Operą Krakowską, Operą Filharmonią Podlaską oraz Krakowskim Teatrem Variete. Uczniowie szkoły brali udział w premierach musicali Koty, Broda Pana Kleksa, Aladyn, Lew Król sawanny, Hanka, High School Musical 2, na który jako pierwsza szkoła w polsce uzyskaliśmy licencję Disney-MTI Music Shows.

W roku 2022/2023 przygotowujemy Musical Shrek na licencji Disney MTI

Koszt zajęć: 390 zł/mc; 600 zł/mc w przypadku rodzeństwa.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Formularz zgłoszeniowy

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Krakowska Akademia Musicalu Tadeusz Płatek, 31-069 Kraków ul. Bernardyńska 7, NIP 677-218-78-21. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych a także prawo do ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mailowego, adresu domowego oraz firmowego, numeru komórkowego, daty rejestracji przez Krakowska Akademia Musicalu Tadeusz Płatek, 31-069 Kraków ul. Bernardyńska 7, NIP 677-218-78-21 w celach marketingowych, w tym mailingu i wiadomości smsowych. Wyrażam też następująca zgodę: Aby zapewnić Ci indywidualne dostosowane reklamy o naszej usłudze w obrębie sieci społecznościowej Facebook, usługi oferowanej przez firmę Facebook Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Irlandia, a także na stronach partnerów firmy Facebook, wykorzystujemy Facebook Custom Audiences. Umożliwia nam to dostosowanie treści reklam (np. banerów) do potrzeb klienta. Pierwszą podstawą tych działań jest procedura tzw. markowania. Urządzenie końcowe klienta (np. smartfon) wysyła automatycznie lub manualnie firmie Facebook tzw. identyfikator reklamowy (IDFA lub GAID) za pośrednictwem wybranego przez firmę Maciej Pawłowski PRODUCTION usługodawcy i określonego interfejsu. Ostatnim elementem procedury jest porównanie przez firmę Facebook identyfikatora reklamowego klienta z identyfikatorem osób posiadających profil w społeczności Facebook, zdefiniowanie określonych grup i uaktywnienie dla tych grup odpowiednich reklam. Klienci niebędący jednocześnie użytkownikami Facebooka nie mogą być poddawani analizie przez firmę Facebook i nie otrzymują zindywidualizowanych reklam. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Krakowska Akademia Musicalu Tadeusz Płatek, 31-069 Kraków ul. Bernardyńska 7, NIP 677-218-78-21 informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej i korzystanie w tym celu z automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na nawiązywanie ze mną kontaktu przez jest Krakowska Akademia Musicalu Tadeusz Płatek, 31-069 Kraków ul. Bernardyńska 7, NIP 677-218-78-21 w ramach prowadzenia indywidualnych badań opinii klienta i na przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych. Wyrażając wyżej wymienione zgody oświadczam, iż mam 16 lat lub więcej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogę je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość pisząc na e-mail szkolamusicalowakrakow@gmail.com lub pisemnie na wymieniony powyżej adres siedziby.